T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Midyat Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Midyat Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTANEMİZDE, HASTALARIMIZIN - HASTA YAKINLARIMIZIN ve PERSONELLERİMİZİN FAYDALANMASI İÇİN KÜTÜPHANE AÇILDI.

Güncelleme Tarihi: 07/01/2021

20210107_151217.jpg

HASTANEMİZDE, HASTALARIMIZIN - HASTA YAKINLARIMIZIN ve PERSONELLERİMİZİN FAYDALANMASI İÇİN KÜTÜPHANE AÇILDI.

Kütüphanemiz ,hasta ve hasta yakınlarının ve özellikle hasta refakatçilerinin hastanede geçen vakitlerini  verimli ve iyi değerlendirmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Okumayı seven vatandaşlar, kütüphanede çocuk kitaplarından romana, bilimsel eserlerden dini yayınlara kadar farklı türlerde yüzlerce esere rahat, sakin ve konforlu bir ortamda ulaşabilecek. Kütüphanemiz, hastanemizin yataklı servislerinin 3. katında açılmıştır.

Hastanemizdeki  kütüphanemiz, Kefnase (Çayırlı) Muhtarı Mahmut Çakmak ve ailesi tarafından Merhum  Zede e Hamo anısına  düzenlenmiştir.

Kütüphane açılışına ;Kaymakamımız Sayın Tekin Dündar,Başsavcımız Burak Olgun, İl Başkan Yardımcımız Vahap Alma, Belediye Başkan Yardımcısı Abdürrahim Çelik, İlçe Emniyet Müdürümüz Bolkar Bostancı, İlçe Başkan Yardımcısı Abdulvahap Arbağ, İlçe Teşkilat başkanı Niyazi Akgül ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, , İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tekin Taş, Midyat Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr Mehmet Çelik, Kafnese ( Çayırlı Köyü ) Muhtarı Mahmut Çakmak ve davetliler katılmıştır.